Aktualizované 19.3.2020. Dôležité informácie k situácii okolo epidémie koronavírusu tu.

Zákaznícký servis (Po až Pi: 9am - 5.30pm): +44 (0) 845 468 4197

Facebook Twitter

Select language

English Slovensky Cesky

Najbližší odchod z UK do ČR a SR: utorok - 10.11.2020,

Ďaľšie termíny prepráv

uzávierka: 05.11.2020, 08:30:00 - štvrtok, zber: piatok 06.11.2020 až pondelok 09.11.2020, doručenie: od 13.11.2020 - piatok

Objednávka

Môj účet

5 spôsobov ako platiť
Náš partner - Toptrans
Ako správne baliť

Naše služby

1. Preprava zásielok medzi UK, ČR a SR

Systém prepravy zásielok je podobný tomu, ktorý používajú všetky etablované prepravné spoločnosti. Zásielky sa niekoľkými menšimi vozidlami zozbierajú od odosielateľov, jedným, alebo dvoma kamiónmi sa prepravia do depa v druhej krajine, odkiaľ sa opäť menšími vozidlami doručia k zákazníkom.

Tento systém nám umožňuje prepravovať prakticky neobmedzené množstvo zásielok, takže sa nikdy nemôže stať, že by sme zákazníka odmietli z dôvodu, že sme plní.

Prepravujeme takmer akékoľvek zásielky od malých balíčkov, cez autodiely, nábytok, bicykle až po viac paletové zásielky.

viac informácií

2. Sťahovanie medzi UK, ČR a SR

Služba sťahovania je vhodná pre kohokoľvek, kto potrebuje presťahovať vybavenie domácnosti vrátane osobných vecí z jednej krajiny do druhej.

Veľká väčšina sťahovaní, ktoré realizujeme je rádovo v stovkách kilogramov. Používame systém, kde všetko, čo rozmery a váha umožnuje umiestňujeme na palety. Zabezpečíme tým lepšiu manipulovatelnosť a bezpečnosť prepravovaných vecí.

viac informácií

3. Preposielanie nákupov z UK do ČR a SR

Nakupovanie na anglických eshopoch je medzi českými a slovenskými užívateľmi čoraz viac populárnejšie. Predovšetkým z dôvodu výrazne nižších cien a neporovnateľne väčším výberom tovaru.

Mnoho predajcov odmieta tovar zasielať mimo UK, čím sa stáva nedostupný. Tento problém pomáhame riešiť prenájmom anglickej adresy pre českých a slovenkých záujemcov o nákup na anglických eshopoch. Tovar doručený na vašu prenajatú anglickú adresu následne doručíme na vašu skutočnú adresu v ČR a SR.

Na rozdiel od nákupu v USA sa na tovar z UK nevzťahuje clo ani DPH, nakoľko členstvo v EU nám zaručuje voľný pohyb tovaru. Nákupy v Anglicku sa tak stávajú cenovo ešte výhodnejšie ako nákupy v Spojených štátoch amerických.

Medzi najznámejšie a najpopulárnejšie eshopy patrí www.amazon.co.uk a aukčný portál www.eBay.co.uk, kde je možné kúpiť prakticky čokoľvek.

viac informácií

4. Baliaci materiál krabice, pásky, fólie ...

Správne zabalená zásielka je prvý predpoklad k bezproblémovej preprave, preto tým zákazníkom, ktorí by si z akéhokoľvek dôvodu nedokázali zabezpečiť adekvátny baliaci materiál, ponúkame možnosť nákupu kartónových krabíc, fólií a lepiacich pások.

Baliaci materiál je možné zakúpiť v našom sklade, prípadne si ho nechať doručiť vopred, alebo je možné si kartónové krabice zakúpiť priamo od šoféra v okamihu vyzdvihnutia zásielky.

viac informácií

5. Ostatné služby celovozové prepravy, skladovanie ...

Cez sieť našich partnerov sme pre prepravy medzi UK a ČR a SR schopni zabezpečiť takmer akékoľvek vozidlo od 3.5tonovej dodávky až po 40tonový kamión.

Pre tých zákazníkov, ktorí by z akýchkoľvek dôvodov potrebovali bezpečné skladové priestory ponúkame možnosť uskladniť tovar/osobné veci v našich skladoch v Anglicku.

Firmám z Čiech a Slovenska, ktoré uvažujú nad možnosťou predávať ich produkty v UK, ponúkame pomoc pri ich distribúcii.

viac informácií